Hakkımızda

Hakkımızda

Alatav Düğün Bahçesi & Restaurant

2000 yılında Ürgüp 'te bulunan düğün bahçemizde 1500 kişiye kadar düğün, nişan, nikah, sünnet, kına gecesi, davet, kokteyl, iftar yemekleri, yemekli düğün, lansman toplantıları, organizasyon veya şirket toplantılarınızda, mezuniyet ve seminerlerinizde hizmetinizdeyiz.

Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle ``ALATAV`` farkını hissedeceksiniz.

Alatav, tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ve misafirlerinize gösterdiği özel ilgiyle organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor.. Yıldızlı gecelerin görkemini bir balo salonunda yaşamaya ne dersiniz? Modern çizgisi, standart üstü donanımları ve benzersiz aktiviteleriyle zamanı durdurmak isteyeceksiniz.

Referans Yorumlar

Mükemmel bir mekandı. Ortam harika. Mekan sahiplerinin yaklaşım tarzı da çok hoş. Kesinlikle tavsiye ederim. Nevşehir il sınırları içerisindeki tercih edilebilecek ender mekanlardan.Bizim düğün harika geçti

Orhan Ataseven

Tam bir kır düğünü yeşillikler içerisinde yeni evlenecek çiftlere tavsiye edilir.

Kubilay Özaslan

Sıcak karşılama, güler yüzlü hizmet, tertemiz, geniş otoparkı, ışıklandırma sistemi ile birleşerek harika bir mekan haline gelmiş.

Durmuş Erkan